Vítej u nás, kde #NewMe není jen heslo – je to vize! Jsme Notino, parta lidí s vášní pro beauty a odhodláním posouvat hranice evropské e-commerce. Notino je jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky, působíme na desítkách trhů a společně měníme způsob, jakým zákazníci objevují svět krásy.
Do týmu Commercial Experience hledáme nového parťáka nebo parťačku, který/á nám pomůže ještě lépe rozumět tomu, jak zákazníci vnímají naše marketingové kampaně – od prvního prokliku až po samotný nákup.
Hledáme člověka, který umí propojit data, zákaznický pohled a obchodní cíle. Někoho, kdo se nespokojí jen s reportingem, ale dokáže z čísel vyčíst příležitosti, formulovat konkrétní doporučení a pomoct zlepšovat kampaně napříč trhy.
#NewChallenge
Co tě u nás čeká:
- Analýza dat z webu a mobilní aplikace v Google Analytics a BigQuery s cílem optimalizovat výkon našich kampaní a zlepšit zákaznickou zkušenost.
- Sledování chování zákazníků, kteří se účastní našich kampaní.
- Interpretace výsledků a jejich srozumitelná prezentace pro ne-technické publikum.
- Propojování uživatelského chování s business a marketingovými aktivitami.
- Spolupráce s product ownery i adminem GA4 při specifikaci měření nových produktů.
- Identifikace obchodních příležitostí a návrh opatření na základě datových analýz nebo AB testování.
- Identifikace specifik zákaznického chování na základě dat na webu pro jednotlivé kategorie zboží. Předání těchto poznatků dál do týmu (Category Experience Specialist) a na jejich základě společně navrhovat a exekuovat změny na webu.
- Budeš navrhovat dashboardy v Power BI pro vyhodnocení aktivit spojených s kampaněmi i kategoriemi, budeš jejich vlastníkem a budeš je pravidelně sledovat a reportovat týmu.
Co od tebe očekáváme:
- Schopnost odlišit důležité informace od těch méně podstatných.
- Znalost e-commerce prostředí a povědomí o SEO, UX, vývoji i trendech v oblasti webu a mobilních aplikací.
- Praktickou znalost GA4, principů sběru (GTM) a vyhodnocování dat v GA4 a BigQuery.
- Znalost SQL pro práci s relačními databázemi; zkušenosti s Pythonem nebo R jsou výhodou.
- Zkušenosti s vizualizací dat.
- Zkušenosti s AB testováním jsou vítané.
- End-to-end přístup: od sběru a transformace dat, přes jejich vizualizaci až po interpretaci a prezentaci výsledků.
Co ti za to nabízíme:
- Budeš růst s námi a my s tebou. #NewChallenge
- Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
- Čeká tě široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně Pluxee Cafeterie – 1 600 Kč měsíčně, po roce 2 000 Kč, Multisport karty nebo zvýhodněného tarifu u T-Mobile nebo O2.
- Můžeš se těšit na VIP ceny v Notinu a také na slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.
- Máme 25 dnů dovolené a 1 MyDay za rok.
- Můžeš se vzdělávat pomocí naší online platformy Thrive.
- Týmového ducha posilujeme na spoustě firemních akcích a teambuildingových aktivit.
Proč je tahle role zajímavá?
Budeš u důležitých kampaní, které mají přímý dopad na zákaznickou zkušenost i obchodní výsledky Notina. Tvoje práce nebude končit u reportu – budeš pomáhat rozhodovat, jak kampaně zlepšovat, jak je dělat srozumitelnější, relevantnější a efektivnější pro zákazníky napříč trhy.
Je to role pro člověka, kterého baví hledat odpověď na otázku „proč“ – proč kampaň funguje, proč zákazník odejde, proč některá nabídka zaujme víc než jiná a co s tím můžeme udělat příště lépe.
Pokud tě baví data, e-commerce, zákaznické chování a chceš mít reálný vliv na to, jak zákazníci vnímají naše kampaně, tahle #NewChallenge může být právě pro tebe.
Jsi připraven/a posunout zákaznickou zkušenost v kampaních na další úroveň? Tak nám o sobě dej vědět.