V týmu budete spolupracovat se 7 dalšími obchodníky a manažerem Martinem. Kancelář a celý tým má zázemí v Brně. Svěříme vám klienty v celém JM kraji. 

 

Na začátku vás čeká zejména oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Bez řidičského oprávnění typu B se tedy neobejdete. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce naopak zaměřená především na péči o stávající klienty.

 

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

 

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému. 

 

Martin (Manažer obchodního týmu):

Aktuálně hledám do obchodního týmu posilu. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Region je velký, a proto i ty budeš denně s klienty na schůzkách a jednat po telefonu. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit své obchodní cíle. 

 

Honza (Obchodník):

V mé práci jsem často na cestách, poznávám krásy našeho kraje a starám se o zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je fajn sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka u nás i v Evropě. Jsem rád za to, že jsem „Seznamák“ a tobě mohu práci u nás jen doporučit. 


Seznam.cz, a.s.