Hledáme nového hlavního stavbyvedoucího - manažera stavebního projektu! Připojte se k našemu týmu v české stavební společnosti zaměřující se na pozemní stavby a podílejte se na výstavbě unikátních projektů.

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Roční prémie
  • Pravidelné odměny ze zisku
  • 25 dnů dovolené
  • Služební automobil, telefon a notebook i pro soukromé použití
  • Příspěvky na stravování
  • Odborné vzdělávání a profesní růst
  • Smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv

Jaká je náplň práce?

  • Vedení chodu stavby
  • Koordinace stavebního týmu
  • Tvorba harmonogramů a dodržování termínů
  • Správa stavební dokumentace
  • Komunikace s dodavateli, investory a státními orgány
  • Řízení střediska včetně ekonomiky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti s řízením pozemních staveb
  • Znalost příslušné legislativy a technologických procesů stavby
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Autorizace v oboru (případně pomůžeme získat)

JOB LEADER EUROPE s.r.o.