PROVOZNÍ ADMINISTRATIVA - Práce - Brno .cz

PROVOZNÍ ADMINISTRATIVA

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Naše týmy jsou aktivní s více jak 600 spolupracovníky. Neustále rozvíjíme a zkvalitňujeme naše služby poskytované zákazníkům, proto rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, a to jak na centrále v Brně, tak i v Praze, v Karlových Varech, Ostravě a Bratislavě.

  • Od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance a neustále posilujeme obchodní význam. Jsme součástí mezinárodní skupiny Total Produce, plc se sídlem v Dublinu. Našimi zákazníky jsou mezinárodní potravinové řetězce, nezávislá maloobchodní síť, lokální distributoři, gastronomičtí zákazníci, státní správa, potravinové e-shopy a další.

  • Proč právě Hortim může být tou správnou volbou pro Vás? Protože patříme mezi významné zaměstnavatele, máme tradici, máme zkušenosti a know-how, které umíme předávat. Můžeme nabídnout získání znalostí v oblastech obchodní sféry, logistiky, skladování, systémů kvality a skladování. Pracujeme v moderním pracovním prostředí, podporujeme rozvoj technologií při práci, zaměstnancům nabízíme širokou nabídku zaměstnaneckých výhod a velmi atraktivní finanční ohodnocení.

  • Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby poskytované zákazníkům, proto nabízíme zaměstnání vhodným kandidátům na pozici:

  • Co budete dělat? Budete….
  • zajišťovat administrativní činnosti spojené s provozem skladu
  • doplňovat data a dokumenty do informačního systému
  • evidovat zboží v systému, spravovat data, kontrolovat data
  • komunikovat s kolegy z administrativy a skladu

Požadujeme

  • zkušenosti v oboru administrativa
  • odolnost vůči rutinním administrativním činnostem a úkolům
  • odolnost při práci pod časovým stresem (návaznost na logistiku a odjezdy kamionů)
  • efektivně pracovat s PC a rychle zadávat data (objednávky, faktury)
  • samostatnost, spolehlivost, preciznost

Nabízíme

  • dlouhodobou, stabilní a jistou práci s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod (obědy nebo stravenky, penzijní připojištění, nákup produktů na internetu za zvýhodněné ceny…)
  • práci, která rychle uteče
  • podporu a pomoc při zapracování

Vytvořeno:

d  15.07.2019 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned