Systémový inženýr - Práce - Brno .cz

Systémový inženýr

Úvod a popis pracovní náplně

  • Zajímavá pracovní nabídka na pozici Systémového inžernýra, ve stabilní firmě.
  • Pracovní náplň:
  •  - Provádí komplexní inženýrskou činnost pro podporu život. cyklu systému v oboru elektrotechniky v souladu se zadáním - Na základě pověření se podílí na naplňování legoslativních požadavků na produkty či služby - Předává nadřízenému návrhy na modifikaci produktového portfolia, zodpovídá za evidenci a řízení změn tech. dokument. - Vytváří technickou dokumentaci (specifikace, předpisy, návody, postupy, přehledy, zprávy, rozbory) - Odpovídá za předávání, vytvoř. a schvalování obsahu tech. dokumentace, navrhuje změny a odchylky tech. dok. a dat - Na základě pověření řídí realizaci projektů nebo se účastní tech. nebo obchodních jedníní - Na základě pověření komunikuje s certifikačními autoritami, účastní se certifik. auditů, zpracovává podklady pro jednání

Požadujeme

  • Požadavky:
  • VŠ elektronika,
  • elektrotechnika,
  • automatizace, ICT, SŠ s praxí v obdobném oboru min. 5 let,
  • dokonalá orientace v radiolokační nebo radiokomunikační technice,
  • samostatnost,
  • důslednost,
  • schopnost řešení problémů, zájem o seberealizaci

Nabízíme

  •  Nabízíme:
  • zajímavá a náročná práce v týmu odborníků,
  • přátelský kolektiv, osobní a odborný růst,
  • prostor pro seberealizaci činorodé a průbojné osobnosti,
  • může být i absolvent
  • pružná pracovní doba
  • jednosměnný režim
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • zdravotní volno 3 dny za rok
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě

Vytvořeno:

dne 12.01.2019 v 4:50

Místo práce:

Pardubický kraj

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

30 000 - 40 000 Kč (i více dle zkušeností)