Vývojář pro návrh HW - Práce - Brno .cz

Vývojář pro návrh HW

Úvod a popis pracovní náplně

  • Máte zkušenosti s automatizací?
  • Zajímá Vás práce vývojáře?
  • Rozumíte návrhu obvodů?
  • Pokud jste odpověděl/a 3x ANO, máme pro Vás nabídku pracovního uplatnění!
  • Pracovní náplň:
  •  - Provádí analýzy, výpočty, modelování a simulace pro návrh elektronických zařízení, provádí návrhy                        obvodových řešení - Provádí návrhy programového vybavení a programování, konfiguraci součástek a modulů - Realizuje funkční vzorky nebo prototypy elektronických obvodů, vč. montáže, oživení, testování a validací - Pro potřeby vývoje provádí výběr součástek, dílů nebo kooperací. Komunikuje s dodavateli a žádá od nich informace

Požadujeme

  • Požadavky:
  • VŠ elektronika,elektrotechnika, automatizace,
  • praxe v obdobném oboru min. 5 let,
  • velmi dobrá orientace v návrhu obvodů s FPGA, DSP, Pcle, USB 3.x
  • nebo návrhu analog. částí VHF/UHF obvodů, návrhu mikrovlnných obvodů do 10 Ghz, znalost návrhoového     syst. Altium Designer výhodou
  • smysl pro detail
  • velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  •  Nabízíme:
  • zajímavá a náročná práce v týmu odborníků,
  • přátelský kolektiv, osobní a odborný růst,
  • prostor pro seberealizaci činorodé a průbojné osobnosti,
  • může být i absolvent

Vytvořeno:

dne 12.01.2019 v 4:50

Místo práce:

Pardubický kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

30 000 - 40 000 Kč (i více)