Skladový operátor/ka (Praha-Stodůlky, mzda až 28000) - Práce - Brno .cz

Skladový operátor/ka (Praha-Stodůlky, mzda až 28000)

Úvod a popis pracovní náplně

  • Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., která je součástí nadnárodní skupiny LKQ-největší distributor náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice nového kolegy/ně na pozici skladového operátora/ky..

  • Mzda až 28 tis. Kč na HPP (základní mzda+příplatky) a navýšíme Vám plat nejpozději do šesti měsíců.

  • Jako náš kmenový zaměstnanec budete mít nárok na kompletní balíček benefitů pro Vás a Vaši rodinu.

  • Náplň práce:
  • příjem a výdej zboží
  • balení zboží
  • práce se čtecím zařízením

Požadujeme

  • ochotu pracovat na směnný provoz
  • zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavou mzdu až 28.000 Kč (základní mzda+příplatky)
  • navýšení platu nejpozději do 6 měsíců
  • stravenky
  • zaškolení nového zaměstnance
  • 20 dní dovolené a bonusové volno
  • kariérní růst a možnost zvýšení si kvalifikace (VZV)
  • zaměstnanecké slevy na autodíly
  • kompletní balíček benefitů pro Vás a Vaši rodinu (možnost výhodného volání pro celou rodinu, odměnu 2000 Kč při narození Vašeho dítěte, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, sleva na vstup do wellness či do divadla)
  • Multisport kartu
  • finanční odměnu za doporučení nového kolegy/ně
  • nástup možný IHNED nebo kdykoliv dle domluvy

Vytvořeno:

dne 13.12.2018 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned