Trainee - Práce - Brno .cz

Trainee

Trainee

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Chceš nastartovat svou kariéru po vysoké škole? Láká tě prostředí stabilní české firmy, kde můžeš dostat příležitost? Zaujalo tě to, pak se nám ozvi!

  • Náplň práce:
  • telefonické, písemné a osobní vyřizování dotazů/požadavků zákazníků
  • příprava podkladů pro provozní zajištění klientských požadavků
  • zpracování denních záznamů o provozu v systému SAP
  • zpracování podkladů k měsíčnímu vyúčtování mezd
  • zpracování požadovaných reportů a další administrativní agendy
  • zpracování podkladů pro fakturaci zakázek
  • další administrativní práce dle potřeb logistiky

Požadujeme

  • Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní osobnost se smyslem pro zodpovědnost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • příjemné vystupování, loajalitu a pozitivní přístup k práci, schopnost zvládat práci ve stresu
  • orientace v oblasti nakládání s odpady / znalost příslušné legislativy výhodou
  • pokročilou uživatelskou znalost na PC – MS Office (zejména Excel, Word apod.)
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • znalost práce s programem SAP výhodou

Nabízíme

  • Nabízíme:
  • zajímavá a různorodá práce aneb nudit se u nás nebudete
  • přátelský a zavedený tým
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1,5 roku s možností dalšího kariérního růstu
  • zaměstnanecké benefity jako stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění a 5 týdnů dovolené
  • cenné zkušenosti a reference, které obohatí nejen tebe, ale i tvé CV
  • zpětnou vazbu k tvé práci a poradíme ti, na co se zaměřit

Vytvořeno:

dne 01.02.2018 v 15:28

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Ekonomika a podnikové finance
  • Logistika a zásobování