Domů ještě za světla! Skladník na ranní směnu v Slatině - Práce - Brno .cz

Domů ještě za světla! Skladník na ranní směnu v Slatině

Domů ještě za světla! Skladník na ranní směnu v Slatině

Úvod a popis pracovní náplně

  • Nejsme sklad jako takový – naše živobytí je oprava telefonů a tabletů. A na pozici skladníka nám kolegové pomáhají, s čím potřebujeme. Někdy kontrolují etikety na balíčcích a zapisují údaje do Excelu, jindy rozebírají kryty z telefonů, nebo nám to tady organizují, aby někdo nedostal nesprávný telefon, to by pak byl průšvih. Není to nic fyzicky těžkého, telefony dnes unesou i batolata.
  •  

Požadujeme

  • V podstatě nic nepotřebujeme, když někdo umí alespoň s tím Excelem, tak jsme spokojeni.

Nabízíme

  • Nemáme proč dělat s platem tajnosti. Absolutní základ je 16 tisíc v hrubém. Pak máte každý měsíc tisícovku k tomu jako docházkový a výkonností bonus, který není vůbec těžké získat, a po zkušební době se navyšuje o pětistovku. Pak můžete každé tři měsíce získat další tisícovku, když nebudete marodit. A jako poděkování, že jste se rozhodli dát svůj čas právě nám, dostanete po 3 měsících 3 tisícovky jen tak, jako nástupní bonus. K tomu 80 korunové stravenky na fajn oběd, o týden dovolené víc, než přikazuje zákon (celkem 25 dní).
  • Malé bonusy, které potěší
  • Snažíme se, aby byla práce u nás fajn, a chceme proto zajít tu pověstnou míli navíc. Když se probudíte a budete se cítit pod psa, můžete nám jeden den v roce zavolat, že chcete mít „sick day", a my vám dáme volno, a ani se nemusíte vláčet k doktorovi. Pro fitness nadšence máme vlastní posilovnu – zahrajte si badminton, tenis, volejbal, nebo si zaplavte. Narozeniny oslavujeme s vámi a dostanete od nás malý dárek. A komu se nechce po práci vařit, v naší kantýně si můžete koupit hlavní jídlo, nebo malou svačinku na zlepšení dne. Taky rádi pořádáme teambuildingy a každý rok se těšíme na vánoční večírek. A kdo má ambice se dostat dál, poskytujeme kurzy anglického jazyka a dá se u nás vypracovat až na technické pozice.

Vytvořeno:

dne 03.11.2017 v 5:10

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

17

Zařazeno v oborech:

  • Doprava

Odpovědět na inzerát