Specialista osobních půjček - Práce - Brno .cz

Specialista osobních půjček

Úvod a popis pracovní náplně

  • Co bude Vaším úkolem:
  • Komunikace s klienty po telefonu (z 80 %) i osobně na pobočce.
  • Poskytování informací klientům o produktech společnosti (bankovní účty a úvěry).
  • Příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta.
  • Související administrativa.

Požadujeme

  • Jste pro nás zajímavý kandidát, pokud:
  • Máte SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření je výhodou)
  • Vás zajímá oblast financí a chcete se učit novým věcem.
  • Máte příjemné vystupování.

Nabízíme

  • Jaké benefity na Vás čekají:
  • Komplexní úvodní zaškolení, proto je pozice vhodná i pro absolventy.
  • Motivující mzda (fixní mzda + odměny za prodej).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč (hradíte jen 26 Kč).
  • Příspěvek na dovolenou a osobní rozvoj (po půl roce 4.000 Kč, po roce 8.000 Kč).
  • Voda, káva, čaj na pracovišti zdarma.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Možnost profesního růstu.

Vytvořeno:

dne 03.11.2017 v 5:10

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

20000

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance
  • Obchod a Prodej