Marketingový specialista pro IT

Úvod a popis pracovní náplně

  • S čím potřebuje náš klient pomoci:
  • s přípravou PPC kampaní a správou webů vč. tvorby obsahu (AJ, ČJ) – PPC, SEO, AdWords;
  • s organizací eventů v ČR či jinde po světě;
  • s oživením sociálních sítí a webu pořádným SEO;
  • s oživením marketingu
  • Náplň práce:
  • Definování marketingové strategie společnosti a marketingu služeb
  • Správa webu + blog (Copywriting, PPC, Optimalizace SEO)
  • Správa sociálních sítí (Facebook, Linkedin, Twitter, Google+, Youtube) + newletters
  • Účast a příprava konferencí a výstav v ČR i zahraničí
  • Příprava marketingových materiálů
  • Komunikace s médii (Tiskové zprávy)

Požadujeme

  • Zkušenosti s B2B marketingem
  • Zkušenosti s Adobe nebo jinými grafickými editory
  • Zkušenosti s Online marketingem
  • Skvělé prezentační a komunikační dovednosti
  • Cit pro marketingovou komunikaci
  • Základní znalost o vývoji software
  • Anglický jazyk, německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • full-time skvělou práci v brněnské firmě, která komunikuje do celého světa;
  • výhody – cokoli si vzpomeneš, pokud nám opravdu pomůžeš, tak tě vážně vyvážíme zlatem;
  • práci na mezinárodních projektech a v týmu kolegů, kteří tě podrží;
  • výstavy, konference, Marketing festival + jakékoli vzdělávání, které tě zaujme;
  • možnost realizovat cokoliv tě napadne a bude ku prospěchu věci

Vytvořeno:

dne 17.08.2017 v 5:10

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Správa systémů a HW
  • Marketing
  • Služby