Systémový technik pro pokladní systémy

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Rozšiřujeme náš firemní tým!!
  • Hledáme dva nové kolegy na pozici systémového technika pro pokladní systémy.

Náplň práce:

  • Instalace a hot-line pro pokladní systémy

Požadujeme:

  • Všeobecný přehled v IT ( SQL, sítě LAN a WiFi,..)
  • Chuť učit se novým věcem
  • Logické uvažovaní, odolnost vůči stresu
  • Profesionální přístup k zákazníkům
  • Všeobecné znalosti ERP systémů výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu
  • Profesionální růst a zázemí v perspektivní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci založenou na korektních vztazích

  • Pro více informací nás prosím kontaktujte
  • www.finta.cz, www.originsoft.cz

  • Nástup možný ihned.

Vytvořeno:

dne 07.09.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

Ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Správa systémů a HW
  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací