Programátor c# | i absolventi - Práce - Brno .cz

Programátor c# | i absolventi

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Jsme softwarová společnost, zabývající se vývojem restauračních, pokladních a expedičních systémů, která hledá nového kolegu / novou kolegyni do vývojářského týmu.
  • Nabízíme práci v IT odvětví s možností dlouhodobé spolupráce na zajímavých projektech.

Pracovní náplň:

  • Programování systému pro pobočkové řízení pokladen a zakázkového SW

Požadavky:

  • znalost programovacích jazyků C#
  • zkušenost s vývojovým prostředím Visual Studio
  • znalost práce s knihovnami DevExpress velkou výhodou (není podmínkou)
  • znalost práce v prostředí Delphi velkou výhodou (není podmínkou)
  • znalost programovacího jazyka java pro android aplikace výhodou (není podmínkou)
  • základní znalost SQL databází
  • smysl pro práci v týmu
  • samostatnost a spolehlivost

Další požadavky:

  • Schopnost rychle se učit a přizpůsobit se
  • Schopnost převzetí zodpovědnosti
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na ŽL nebo HPP
  • Příležitost k seberealizaci
  • Platové ohodnocení dle schopnosti a samostatnosti uchazeče (35 - 45 tis.)
  • Školení a příležitost pro osobní rozvoj
  • Nástup ihned dle domluvy

  • V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete životopis spolu s portfoliem Vaší práce.

Vytvořeno:

dne 19.07.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

dohodou

Pracovní poměr:

Práce na živnost

Platové podmínky:

35 - 45 tis.

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Projekce a konzultace
  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací