TECHNICKÝ TRENÉR/ŠKOLITEL PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jaká je na pozici pracovní náplň?
  • uskutečňování tréninkových programů a kurzů interně i externě,- vyvíjení a revidování tréninkových materiálů,- podílení se na projektech zlepšování stávajících kurzů.

Požadujeme

  • Jaké předpoklady splňuje vhodný kandidát?
  • VŠ vzdělání v oblasti materiálového inženýrství, aplikované fyziky, elektrotechniky, mechaniky nebo mechatroniky,- dobré didaktické schopnosti, prezentační a komunikační dovednosti,- plynulou angličtinu.

Nabízíme

  • Co prací v této společnosti získáte?
  • práci v multikulturním prostředí,
  • možnost v rámci pracovní náplně cestovat (max 10%),
  • podporu osobního a kariérního rozvoje,
  • moderní pracovní prostředí,
  • flexibilní pracovní dobu.

Vytvořeno:

dne 21.04.2017 v 5:10

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Výroba