Rozumíte elektrotechnice? Chcete pracovat s HI-TECH přístroji?

Úvod a popis pracovní náplně

  • Co budete dělat?
  • dávat dohromady a testovat elektronové mikroskopy,
  • zabývat se elektronikou, softwarem a mechanikou,
  • vést technické záznamy,
  • pracovat v příjemném týmu kolegů.

Požadujeme

  • nárok na vyhlášku 50,
  • střední nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro,
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci, a to i v angličtině.
  • Zní to příliš snadně? Také je, všechno ostatní se totiž naučíte v rámci zaškolení!

Nabízíme

  • práci pouze na jednu směnu,
  • flexibilní pracovní dobu - je to na Vás,
  • příjemný kolektiv a prostředí,
  • zdarma jazykové kurzy,
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (výhodný, tarif, vitamínový program, příspěvek na penzijní připojištění, a další),
  • sportovní a společenské aktivity,
  • moderní pracovní prostředí.
  • Pokud se Vám výše popsaná pozice líbí, neváhejte nám poslat svůj životopis a my Vás budeme během několika dnů kontaktovat s dalšími informacemi.

Vytvořeno:

dne 10.02.2017 v 5:10

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Výroba