Vývojář pro Set-Top- Boxy - Práce - Brno .cz

Vývojář pro Set-Top- Boxy

Úvod a popis pracovní náplně

  • Náplň práce:
  • Vývoj video aplikací pro set-top- boxy Roku, které se stávají stále žádanější na celosvětovém trhu
  • Vývoj ve skriptovacím jazyku BrightScript
  • Realizace špičkových GUI dle grafických návrhů
  • Analýza a návrh technických řešení
  • Spolupráce s obchodním a projektovým týmem
  • Práce v nově se formujícím perspektivním týmu Roku vývojářů
  • Projekty pro světové zákazníky
  • Možnost přechodu i na jinou platformu

Požadujeme

  • Hledáme schopné a samostatné vývojáře, pro které je vývoj software zábava
  • Zkušenosti s vývojem ve skriptovacích jazycích jako Visual Basic, Javascript, Python
  • Znalost BrightScriptu výhodou – není však očekávána. Velmi však oceníme, pokud si uchazeč již před pohovorem základní informace o platformě nastuduje
  • Zásadní je nadšení pro nové věci, vůle a chuť naučit se nový programovací jazyk
  • Zkušenost s verzovacími systémy - GIT
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1

Nabízíme

  • Proč s námi?
  • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
  • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
  • Působení na světovém trhu
  • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
  • Zajímavé platové podmínky
  • Spolupráce ihned

Vytvořeno:

dne 26.04.2007 v 0:00

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Strojírenství
  • Technika a Elektrotechnika
  • Výzkum a vývoj