Kontrolor svarů (m/ž) │ až 45 000 Kč – pouze ranní směna

Pro společnost, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou lehkých a těžkých svařenců z nerezu a konstrukčních ocelí, hledáme posilu na pozici kontrolor ve výrobě (m/ž). Staňte se součástí našeho profesionálního týmu!

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu až 45 000 Kč (dle zkušeností)
  • Příspěvek na dojíždění (až 3 500 Kč)
  • Příspěvek na dovolenou ve výši 10 000 Kč
  • MultiSport kartu
  • Stravenky v hodnotě 125 Kč s dotací 55 %
  • Odměnu za doporučení zaměstnance
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

 NÁPLŇ PRÁCE

  • Vstupní a preventivní kontrola svařenců
  • Výstupní kontrola hotových celků a dílů
  • Plánovaní a podílení se na řízení systému kvality
  • Zpracování protokolů o kontrole a řešení reklamací
  • Práce se vykonává v jednosměnném provozu (6:00 – 14:00)
  • Místo výkonu práce: Ivančice (okr. Brno)

POŽADUJEME

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe 2 roky
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Základní přehled a znalosti norem a standardů
  • Znalosti kontroly metodou VT, PT a jiné
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Znalost práce na PC
  • Ochota se učit novým věcem

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 29.05.2023 at 0:00

Místo práce:

Ivančice 66491

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.