Product manager Money ERP

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Máte zkušenosti s vedením vývoje? Chápete rozdíl mezi klasickým a agilním vedením vývoje a umíte vyhodnotit kdy a proč je kombinovat nebo naopak nikoliv? Rozumíte potřebám zákazníků a umíte je komunikovat do týmu?

Rád se budete podílet na dalším rozvoji a motivaci týmu? Nebojíte se vést větší tým vývojářů a testerů a umíte to doložit letitou praxí? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Hledáme empatického člověka s pozitivním a přátelským přístupem, schopného dělat mentora podřízeným vedoucím týmů.

Požadujeme:

  • strategické myšlení a schopnost udržet vize
  • minimálně 5 let praxe na pozici manažera většího vývojového týmu
  • znalost technologií .NET, Azure DevOps, MS SQL
  • zkušenosti s agilním vedením vývojářů nebo testerů je podmínkou

Náplň práce:

  • podíl na tvorbě vize produktu a roadmapy ve spolupráci se stakeholdery
  • starat se o termíny i kvalitu produktu
  • vedení a rozvoj týmu SW vývojářů, analytiků a testerů prostřednictvím vedoucích týmů
  • mentoring, motivace a ověřování spokojenosti týmu
  • vedení pravidelných pohovorů se zaměstnanci vedoucích k větší spokojenosti a dalšímu rozvoji zaměstnanců
  • nábor nových členů týmu
  • identifikovat klíčové zaměstnance, talenty, nástupce a aktivně se podílet na jejich rozvoji. Připravovat plán vzdělávání.
  • podporovat týmovou spolupráci i napříč odděleními (vývoj, podpora a obchod)
  • komunikace se sítí partnerů, kteří jsou certifikovanými vývojáři nad Money ERP
  • spolupracovat s ostatními manažery a sestavovat projektové týmy

Co nabízíme:

  • v první řadě skvělý tým a neformální prostředí
  • work-life balance -  flexibilní pracovní doba, home office podle potřeby, 5 týdnů dovolené nebo sick days
  • benefity, ze kterých si vybere každý
  • prostor k dalšímu vzdělávání
  • skvělou kávu na pracovišti a společné firemní akce
  • pohodlné a příjemné pracovní místo na Okružní 5 v Brně na Lesné

Kdo jsme:

V Solitei vyvíjíme podnikové systémy, se kterými domácí i zahraniční firmy lépe zvládají rutinní agendu i legislativní povinnosti. Rodinné firmy, rozvíjející se střední podniky i velké korporace díky našim produktům denně šetří čas i peníze, jenž mohou investovat do svého růstu.

Vytvořeno:

day 21.06.2022 at 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek