Senior Financial Project Controller Elit Praha 5 - Centrální Sklad - Práce - Brno .cz

Senior Financial Project Controller

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Náplň práce:
- standardizace reportingu a procesů na úrovni evropské nadnárodní skupiny
- finanční projektový controlling a analýzy na úrovni skupiny
- dlouhodobější projektové úkoly i ad hoc analýzy
- rozpočty a forecasty, vše na úrovni skupiny
- přímá spolupráce s top managementem nadnárodní skupiny
- intenzivní komunikace se zahraničními pobočkami

Očekáváme od Vás:
- vysokoškolské vzdělání, výborná znalost AJ
- předchozí zkušenosti z mezinárodni firmy (regionální / skupinová úroveň výhodou)
- analyticko-projektové myšlení, organizační a komunikační dovednosti, spolehlivost, aktivní řešení problémů, důslednost
- iniciativu, ochotu převzít zodpovědnost, otevřenost novým věcem a úkolům

Nabízíme:
- možnost seberealizace a profesního rozvoje v nadnárodní společnosti
- dlouhodobou perspektivu danou vynikající pozicí skupiny na českém a evropském trhu
- firemní benefity, motivující mzdové ohodnocení
- pracoviště Praha 5
- nástup dohodou

Vytvořeno:

on 24.05.2019 at 0:00

Vzdělání:

Bakalářské

Možný nástup:

dohodou