Operátor/ka výroby

  • Pro našeho významného klienta sídlícího v Brně (Slatina) hledáme vhodné kandidáty na pozici: Operátor/ka výroby .

Náplň práce:

  • obsluha zařízení na výrobu solárních panelů. Práce není náročná, pouze se u ní stojí.

Požadujeme:

  • Manuální zručnosť
  • Spolehlivost
  • Praxe ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (denní směny 6:00-18:00, noční směny 18:00-6:00 - střídají se)

Nabízíme:

  • Nástup na pracovní smlouvu HPP
  • Příspěvky na bydlení nebo možnost ubytování zdarma
  • Výkonnostní bonusy
  • Průměrné mzdové ohodnocení 19.000,-Kč
  • Možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu
  • Agenturního koordinátora na pracovišti
  • Možnost vydělat více na přesčasech

Zaujala Vás nabídka práce?

  • Neváhejte a ozvěte se na naše tel. číslo nebo email

Vytvořeno:

dne 19.09.2017 v 0:00

Místo práce:

Brno 62000

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Výroba