Nabízíme vedlejší činnost vedenou z domu. Příjem 8-12 tis.

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Zavedená, obchodně poradenská firma nabízí:

  • vedlejší činnost 2–3 hod. denně. Příjem 8–12 tis.
  • využití počítače a internetu
  • práce je vedena z velké části z domova
  • uplatnění pro muže i ženy
  • plné zaškolení na danou pozici
  • možnost osobního ,finančního a kariérního růstu
  • později možná i hlavní činnost s výborným finančním ohodnocením

Pracovní náplň:

  • maloobchod/ klientský servis
  • rozvoj firmy a organizace obchodu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání/vyučen
  • zodpovědný přístup k práci
  • odpovídající časové možnosti (minimálně 2–3 hod. denně)
  • není vhodné jako krátkodobá brigáda/preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění:

  • Z důvodu absence call centra není v našich časových možnostech vždy se zájemci vše probírat ihned po telefonu, proto nás nejlépe kontaktujte přímo přes naše stránky www.podnikejzdomova.cz/olivias , nebo nám pošlete životopis na e-mail, případně klikněte na symbol Odpovědět na inzerát, a my Vás budeme následně rádi do druhého pracovního dne kontaktovat s podrobnějšími informacemi a instrukcemi.

Vytvořeno:

dne 22.06.2017 v 0:00

Místo práce:

Brno

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

Ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Marketing
  • Práce v domácnosti
  • Obchod a Prodej